Kurzy informačnej technológie, Institut informatiky - Vyšší odborná škola, s.r.o.

Popis produktu:

Ponúkame špecializované kurzy informačnej technológie pre verejnosť: Platforma Flash prakticky, Šablonovací systém Smarty, XHTML+CSS, Úvod do programovania a základy PHP, PHP, MySQL – tvorba aplikácie, jednoduchý e-shop, MySQL, Objektové programovanie v PHP.

Doplňujúce informácie:

Kurzy informačnej technológie: Absolventi sú pripravovaní k okamžitému zapojeniu do praxe, sú schopní IT technológie obhospodarovať, rozvíjať a využívať v riadiacích činnostiach. Krátkodobé kurzy informačnej technológie sú usporiadávané pre skupiny ( minimálne 6, maximálne 18 osôb ) - vhodné pre firemné školenia.

Poslať správuPoslať správu
Poslať správu:
Institut informatiky - Vyšší odborná škola, s.r.o.

Sídlo spoločnosti:

Institut informatiky - Vyšší odborná škola, s.r.o.
Radlická 591/115

internet:

www.iivos.cz

Kontaktné osoby:

Dana Tunková
študijná referentka

jazyková vybavenosť:
čeština
Kontaktný formulár >>

Fotografie

Kurzy informačnej technológie Kurzy informačnej technológie Kurzy informačnej technológie

Parametre

Názov produktu: Kurzy informačnej technológie
Platobné podmienky: v hotovosti, faktúrou
Veľkosť produkcie: podľa dohody Minimálna veľkosť dodávky: podľa dohody
Cena za kus: podľa aktuálneho cenníka
Copyright © 2001-2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.